Otrzęsiny

W dniu 15 października 2015 roku odbyły się otrzęsiny i przyjęcie „biszkoptów” do Drużyny Harcerskiej. Kandydaci na harcerzy musieli przejść kilka prób m.in. odpowiedzieć na pytania, poddać się próbie mądrości (oprószenie siwizną czyli mąką), próbie odwagi (z odwagą zjeść przepyszny biszkopt z ketchupem i popić miksturą przygotowaną przez druhny z klasy Ib), próbie siły i wytrwałości (przejść tor przeszkód przygotowany przez druhny z 6b) oraz próbie dochowania tajemnicy (szybka nauka szyfrów i zaszyfrowania wiadomości - również przygotowanie przez druhny z 6b).

Biszkopty” przetrwały w dobrym zdrowiu wszystkie próby i zasiliły szeregi drużyny, która obecnie liczy już ok. 50 osób. Kolejnym etapem będzie indywidualna praca każdego harcerza, czyli zdobywanie stopni i sprawności harcerskich.