MAMY WIELKIE SERCA!!! POMÓŻMY ZUZI !!!

Zuzia jest mieszkanką naszej gminy. Mieszka w Zamieściu.

Dołączamy do Akcji Licytacje dla Zuzi Kozyrskiej” , która jest dostępna na Facebook, a jej administratorem jest Pani Kasia Dobrosz- Zuzia urodziła się z torbielą glejową prawej półkuli mózgu, zanikiem nerwów wzrokowych obu oczu. W grudniu 2019r. przeszła operację torbieli w CZD w Warszawie. Wymaga ciągłej opieki, gdyż jej rozwój psychoruchowy jest znacznie opóźniony. Cierpi na padaczkę i pęcherz neurogenny oraz jest dzieckiem niedowidzącym. Obecnie jest pod ciągłą opieką lekarzy takich specjalności jak: neurolog, okulista, genetyk i endokrynolog.Wymaga ciągłej rehabilitacji, zajęć z sensoryki oraz pracy z logopedą. Mimo wszystko jest bardzo wesołą i pogodną dziewczynką, uwielbia muzykę. Nie mówi, ale potrafi pięknie nucić ulubione piosenki.

Środki uzyskane dzięki Państwa wsparciu chcielibyśmy wykorzystać na rehabilitację i poprawę zdrowia i rozwoju Zuzi, aby w przyszłości była jak najbardziej samodzielna.”

Jeśli ktoś z Was posiada przedmioty, które mogą być wystawione na aukcje bardzo prosimy o kontakt

tel. 501 982 197 - od 17 maja czekamy w szkole:)

DZIĘKUJEMY! DOBRO POWRACA!!!