Dzień dziecka

Dnia 15.06.2021r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dorohusku odbył się PIKNIK z okazji Dnia Dziecka. Aby wywołać uśmiech na twarzach dzieci, dyrekcja szkoły, nauczyciele i Rada Rodziców przygotowali wiele atrakcji.  Nasi milusińscy przez cały dzień bawili się w "parku zabaw" zjeżdżając na zjeżdżalniach, czy grając w piłkarzyki lub puszczając bańki mydlane. Mieli też przygotowany w szkole tor przeszkód, kącik do rysowania.

Były zawody sportowe i konkursy wiedzy. A ponadto czas naszym uczniom umilali koledzy z Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie, którzy stworzyli możliwość sprawdzeniu się w strzelaniu do celu oraz dzieci i młodzież ze Świerż, prezentując pokaz technik samoobrony Krav Maga i funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Dorohusku, za co im serdecznie dziękujemy. Uczniowie otrzymali w trakcie zabawy poczęstunek i słodką niespodziankę.

Uśmiech gościł na twarzach dzieci dzięki słonecznej pogodzie, miłej atmosferze i zaangażowaniu nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Dziękujemy też wszystkim sponsorom, na czele z Wójtem Gminy Dorohusk Wojciechem Sawą za wsparcie tej imprezy, za życzliwość i dar serca.

podziękowanie