Wycieczka do Warszawy

29.10.2021 uczniowie klas IV, V i VI uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy zorganizowanej przy pomocy BUT- „Lublinianka „ z Lublina. Program zwiedzania stolicy Polski obejmował spacer z przewodnikiem, który wyjątkowo ciekawie przybliżył historię miasta, oprowadził po najbardziej znanych zabytkach od Traktu Królewskiego po Uniwersytet Warszawski.Wrażen artystycznych dostarczył musical „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w Teatrze Capitol, natomiast lekcja muzealna „Muzealne przeboje” w Muzeum Narodowym pozwoliła wehikułem czasu przenieść się do czasów starożytnych faraonów egipskich po czasy współczesne, gdzie uczniowie poznawali arkana pracy archeologa. Nad całością czuwali nauczyciele: Barbara Kawa, Monika Walczuk i Urszula Gajewska.