BAL KARNAWAŁOWY 2023

10 lutego 2023 roku w piątek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Musimy nadmienić, że pierwszy od 3 lat. Uczniowie pięknie ozdobili [z pomocą p. Małgorzaty Wierzbickiej] dolny hol szkoły, gdzie miała się odbyć zabawa. Impreza trwała od 14.30 do godziny 19.00.

Z inicjatywy SU na początek klasy 4 – 8 pokazały się w szkolnym ,,Mam talent”. 4a– śpiewała Smerfne hity Klakier i Papa Smerf, 4b – zatańczyła ,, kowbojkę”,5a -hiphopowy układ taneczny, 5b – zaśpiewała piosenkę ,,Góry do góry” , 6a – zatańczyła ,,Chocolate”,  6b – przedstawiła ,,Rzepkę” i Krecika, 7a – zatańczyła układ taneczny, 8a – również układ taneczny i 8b – skecz o szkole.        Działo się ! Jury oceniające {dyrektor J. Wójcicki, pedagog A. Tworek, pani bibliotekarka H. Mysakowska i przewodnicząca SU W. Oleszczuk} miało twardy orzech do zgryzienia. Poziom przygotowania uczestników naprawdę zaskoczył. Jury wydało salomonowy wyrok nagradzając wszystkich występujących 1 miejscem i drobnymi upominkami. Potem królowała już głośna muzyka do tańca. Nasza szkoła dostała wsparcie finansowe z urzędu gminy i Rady Rodziców.