Pomóżmy!!! Zbieramy karmę dla Podopiecznych Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy!

"Fundacja Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy to miejsce dla starych, niedołężnych, schorowanych , niewidomych psów. Ratujemy psy stare ,porzucone , chore, niewidome, zapewniając im dożywotnie miejsce w Hospicjum, opiekę weterynaryjną , zbilansowane dostosowane do wieku oraz stanu zdrowia posiłki, oraz dużo miłości. W tym momencie pod nasza opieka jest sześć niewidomych psów. Pozostałe psy maja powyzej 10 lat każdy. Wszystkie cierpią na choroby przewlekłe np. niewydolnośc nerek, niewydolność sercowo-krązeniowa, choroby watroby, nerek, niedoczynność tarczycy).  Mamy tez pieski kalekie , którym chcielibyśmy zakupić specjalny wózek , w którym mogliby wyruszac z nami na spcery.

Potrzebujemy Waszej pomocy w zapewnieniu naszym staruszkom , dożycia w miejscu, w którym sa traktowane z miłością z szacunkiem w którym mają zapewniona opiekę weterynaryjną oraz maja zagwarantowany dobrostan.

Nasze wydatki są duże. Począwszy od specjalistycznej karmy , poprzez zabezpieczenia od pcheł , kleszczy , podkłady higieniczne, pampersy ( mamy psy leżące) po na stałe przyjmowane leki i bardzo drogie systematyczne wizyty u weterynarza."

...TAK NIEWIELE, A TAK WIELE MOŻEMY OFIAROWAĆ...!