Wycieczka do Bałtowa

14 czerwca 2023r uczniowie klas 3 wyjechali na jednodniową wycieczkę do Jurajskiego Parku w Bałtowie. Zobaczyliśmy tam wspaniałe okazy dinozaurów żyjących miliony lat temu. Wchodziliśmy do Oceanarium by tam oglądać i wysłuchać odgłosów prehistorycznych stworzeń morskich.

Ponadto żółtym autobusem wjechaliśmy do Zoo, w którym wszystkie zwierzęta chodziły po polanach, zbliżały się do naszego autobusu i witały się z nami wydając głosy i ryki. Widzieliśmy strusie, żubry, osiołki i wiele innych zwierząt. Następnie odwiedziliśmy Sabatówkę, w której wiedźmy witały nas i wprowadziły wszystkich w świat magii, próbowaliśmy różnych mikstur przygotowanych przez magika. Idąc w dół do autokaru wstąpiliśmy do-  Polski w miniaturze, gdzie oglądaliśmy miniatury zamków i pałaców mieszczących się w Polsce. Zwiedziliśmy Jasną Górę,  Malbork,  Niedzicę i wiele, wiele innych . Na koniec pobytu odwiedziliśmy Małe ZOO w którym były Papugi, lemury, osiołki, kapibara, pawie, kury i wiele innych ptaków. Wszyscy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.