Biwak harcerki w Bukowie Wielkiej

W dniach 5 -6 maja harcerze z naszej drużyny uczestniczyli w biwaku harcerskim w Bukowie Wielkiej

W biwaku uczestniczyli także harcerze oraz zuchy z Bukowy Wielkiej i Leśniowic. Najpierw odbył się kilkugodzinny rajd pieszy, podczas którego harcerze w mieszanych patrolach mieli do wykonania różne zadania.  Po powrocie wspólny samodzielnie wykonany posiłek, a następnie rywalizacja zastępami w quizie w aplikacji Kahoot. To były emocje! Były wspólne zabawy i pląsy, śpiewogranie. Musztra z kapelanem hufca księdzem Michałem Szubą. Oczywiście jak zawsze na biwaku belgijka i inne taneczne swawole, które tak bardzo harcerze lubią ;-)  A późnym wieczorem ognisko obrzędowe i najważniejsza chwila dla harcerza- przyrzeczenie harcerskie. Po ognisku obrzędowym część nieoficjalna ogniska :-) Niezapomniany czas, nowe przyjaźnie i nowa energia do działania! :-)