Kiermasz książki

Serdecznie zapraszam uczniów, nauczycieli oraz rodziców na " kiermasz taniej  książki" , organizowany we współpracy z księgarnią w Tuliszkowie oraz Wydawnictwem Drugi Tom

Kiedy masz książkę w rękach, masz towarzystwo, masz przyjaciela. Należysz do Rodziny ludzi miłujących czytanie. W ofercie znajdują się: słowniki, encyklopedie, bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, poradniki, literatura piękna i popularno - naukowa. . Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach! Dochód uzyskany z kiermaszu wzbogaci bibliotekę szkolną o nowe pozycje książkowe. dlatego też serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do wzięcia udziału w tej akcji! . Kiermasz trwa przez cały rok szkolny.