Nowości w bibliotece

W ramach NPRCZ nasz księgozbiór biblioteczny został wzbogacony o nowości wydawnicze. Z projektu zakupiono 541 książek. Nowości zakupione do biblioteki to atrakcyjne pozycje. Pamiętano          o najmłodszych czytelnikach i młodzieży, dlatego księgozbiór wzbogacono o książki lubianych autorów, powieści obyczajowe opisujące życie rówieśników, kształtujące dobre postawy życiowe, uczące pewności siebie, otwartości i tolerancji, zakupione zostały lektury szkolne. Nowością w tym roku są książki dla osób mających problem ze wzrokiem – seria Wielkie Litery.  Zakupione zostały również bestsellery z list przygotowywanych przez księgarnie i wydawnictwa, klasyka literatury, literatura popularnonaukowa, biografie czy beletrystyka, książki ważne, nagradzane i może mniej ważne, ale takie, po które z przyjemnością sięgają czytelnicy, by przenieść się w zaczarowany świat słowa….

Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice  serdecznie zapraszam do naszej biblioteki !