Zajęcia przygotowawcze w ramach projektu.

W ramach  projektu  nr 2023-1-PL01-KA122-SCH- 000135001  pt. „Poznajemy świat” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ uczestnicy zakwalifikowani do udziału oraz uczniowie z listy rezerwowej wzięli udział w zajęciach  przygotowawczych z j. angielskiego (10 h), kulturowych (5h )i pedagogicznych (5h )  . Uczestnicy zajęć zdobyli kompetencje, które potem będą mogli wykorzystać w praktyce. W trakcie zajęć językowych zwracano uwagę na praktyczne użycie języka. Duży nacisk położono na rozmowy w j. angielskim. Podczas zajęć kulturowych uczniowie poznali bogatą historię i kulturę Włoch. Umożliwi to uczestnikom mobilności lepsze skorzystanie z wyjazdu i poszerzenie swoich horyzontów kulturowych. Zajęcia pedagogiczne obejmowały m.in. takie zagadnienia jak godne reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej.