NOWE TALENTY W SP W DOROHUSKU

21 marca 2019r. już po raz kolejny w Szkole Podstawowej w Dorohusku zorganizowano „Dzień Odkrywców Talentów”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na forum społeczności szkolnej w różnych dziedzinach. Szeroki wachlarz konkurencji umożliwił wszystkim chętnym odnieść swój życiowy sukces. Motywem wiodącym była tematyka wiosenna.

W tym roku zaczęliśmy wiosnę z przytupem od konkursu wokalnego „ Śpiewaj jak Maryla”. Nasze wokalne talenty zaprezentowały „Kolorowe jarmarki”   i „Remedium”. Test muzyczny wypadł celująco. Profesjonalnie przygotowana prezentacja multimedialna o prawach dziecka dowiodła, że są wśród nas talenty informatyczne. Test  o prawach dziecka udowodnił, że nasi uczniowie znają swoje prawa i obowiązki. Równolegle odbywały się konkurencje plastyczne (plakat „Wiosenny dzień”), wykonanie Marzanny oraz konkurs dotyczący segregacji śmieci.

Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności i wykazali się profesjonalizmem podczas występów artystycznych. Po raz kolejny odkryto nowe, błyskotliwe talenty w Szkole Podstawowej im. kpt. Kazimierza Filipowicza „Korda” w Dorohusku.